• слайд 1
  • слайд 2
  • слайд 3
Котлярівська сільська рада

Регламент ради

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ
КОМУНАРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО
РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ VI СКЛИКАННЯ

 

Розділ 1. Загальні положення

Стаття 1.1. Порядок діяльності Комунарської сільської ради,її депутатів,посадових осіб і органів  визначається  Конституцією України,законодавством  про місцеве самоврядування і статусом  депутатів сільської ради,цим  Регламентом

Стаття 1.2. Регламент  роботи Комунарської  сільської ради затверджується не пізніш як на другій сесії рішенням ради,прийнятим більшістю  від загального складу ради.
У такому ж порядку приймаються рішення про внесення  змін і доповнень до Регламенту.
Інші зміни і доповнення  до Регламенту  приймаються  та розглядаються радою за ініціативою постійних  комісій, голови ради ,а також за  вимогою більше  ніж 1/3 частини від загального складу ради.
У разі прийняття  законодавчих актів,внаслідок яких можуть  виникнути розбіжності  окремих положень цього Регламенту з чинним законодавством,на черговій сесії повинні бути внесені  відповідні зміни  і доповнення до Регламенту.
Інші зміни  і доповнення  до Регламенту приймаються та розглядаються радою за  ініціативою постійних комісій,сільського голови ,а також за вимогою  більше ніж 1/3 частини від загального складу ради.

 

Завантажити регламент